top of page

LAZER GRAVÜR YAZICI

Hem Ürünlerinizi Kişiselleştirmek, Hem de Markanızla Fark Yaratmak Artık Çok Kolay

Günümüz pazarlama yöntemlerinin en etkilisi şüphesiz ki kişiselleştirme! ZENiTH Lazer Gravür Yazıcı optisyenlik müesseselerine işte bu etkili yöntemi uygulama olanağı sağlıyor.

 

ZENiTH Lazer Gravür Yazıcı ile ürünlerinizi müşterilerinizin adına kişiselleştirebilirsiniz. Aynı zamanda ürünlerinize, kutularına, paketlerine ya da pazarlama materyallerinize kendi marka ve logonuzu basabilirsiniz.

 

ZENiTH Lazer Gravür Yazıcı, istediğiniz yazı, resim ve logoyu kağıt, kraft kağıt, ahşap, seramik, deri, plastik, bambu, boyalı metal gibi çeşitli malzemeler üzerine kazıma yöntemiyle şekillendirir. Tek kerede 80 x 80 mm'lik bir alana baskı yapan ZENiTH Lazer Gravür Yazıcının kullanımı son derece pratiktir. Bilgisayarlarda USB üzerinde gelen özel bir yazılım sayesinde ve akıllı telefonlarda da aplikasyon kullanmak suretiyle, istediğiniz fontu seçerek yazı yazabileceğiniz gibi, logo ve resimleri de yazılıma yükleyerek ZENiTH Lazer Gravür Yazıcı ile kazıma yöntemiyle istediğiniz ürüne aktarabilirsiniz.

Optisyenlik müesseseleri ZENiTH Lazer Gravür Yazıcı ile gözlük çerçevelerinin saplarına, gözlük kutularının üzerine, gözlük silme bezlerine müşteri isimlerini yazarak "müşterilerine özel" ve "kişiselleştirilmiş" hizmet sunabilirler.

Zenith-lazer-gravur-cihazi.jpg

ZENiTH LAZER GRAVÜR YAZICI

  • 3000mW lazer modülüyle donatılmış ZENiTH Lazer Gravür Yazıcı, güçlü taban tasarımı, sağlam ve hafif yapısıyla hızlı, istikrarlı, düzgün ve güçlü gravür verimliliğine sahiptir.

  • İstediğiniz resim ve logoyu çeşitli malzemeler üzerine şekillendirebilir. Kağıtlara, kraft kağıtlara, ahşaplara, seramiklere, derilere, plastiklere, bambulara, boyalı metallere gravür yapabilir.

  • Dört ayrı lazer gravür modu bulunmaktadır. Siyah beyaz, gri tonlamalı, anahat ve taslak olarak seçilebilen dört tip çalışma modu gravür ihtiyaçlarınızı zenginleştirir ve desenlerinizi farklı malzemeler üzerine etkili şekilde aktarmanızı sağlar.

  • ZENiTH Lazer Gravür Yazıcının kullanımı çok kolaydır. Win XP, Win 7, Win 10 sistemleri; Mac OSX- VCP sistemi ürün kutu içeriğinde bulunan flash disk yardımı ile tüm pc sistemleri de dahil olmak üzere Windows'u destekler. Google Play, Android APK ve IOS uygulaması için  ürün kılavuzumuzda bulunan karekodlar yardımı ile dilerseniz bilgisayarınıza, dilerseniz cep telefonunuza yükleyeceğiniz yazılımla istediğiniz fotoğraf, yazı ve logoyu ürün üzerine kazıma yöntemiyle bastırabilirsiniz. 

  • Lazer ile baskı sırasında deride yanıklara sebep olmaması için koruyucu cam plaka ile gelir. Kılavuzda güvenlik açısından lazer ile temas olmaması konusu özellikle belirtilmiştir.

Teknik Bilgiler.jpg
bottom of page